صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
   موسسه توسعه و نهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

موسسه توسعه مجری انحصاری و حامی کارگاه های جانبی نهمین کنفرانس مهندسی صنایع اقدام به برگزاری دوره های تخصصی در راستای این کنفرانس برای دانشجویان، کارشناسان و مدیران نموده است.

"نهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع" با تمرکز بر رویکرد های تخصصی  نفت و گاز، انرژی، خودرو، مدیریت شهری، ارتباطات و فناوری اطلاعات، محیط زیست، سلامت و صنایع دفاعی در تاریخ های 1 و 2 بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.

باتوجه به طرح بسیاری از مسائل روز دنیا در این کنفرانس و به منظور افزایش آگاهی و دانش علاقمندان به کسب مهارت ها و دانش های نوین و با توجه به گستردگی مباحث مطرح شده، نیاز به برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی تکمیلی علاوه بر روزهای کنفرانس احساس می شد. در همین راستا نهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد توسعه به منظور افزایش مهارت ها و ارتقاء سطح علمی کارشناسان، متخصصان و مدیران، اقدام به برگزاری گزیده ای از دوره ها و کارگاه های آموزشی  به صورت تخصصی و کاربردی نموده است.

لیست عناوین دوره ها و شرایط استفاده از تخفیفات به شرح زیر می باشد:

j

بدین وسیله از علاقمندان به منظور استفاده از خدمات آموزشی کنفرانس دعوت به عمل می آید. امید است با ارائه خدمات آموزشی متمایز، گامی هر چند کوچک در اعتلای سطح فرهنگ، دانش و مهارت سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی برداشته و اهداف کنفرانس محقق گردد.

سازمان کنفرانس

دبیر کنفرانس :  دکتر رضا بشیرزاده

دبیر علمی کنفرانس : دکتر رسول شفائی

دبیر اجرایی کنفرانس : دکتر امیر عباس نجفی

مدیر اجرایی دوره های جانبی کنفرانس: موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

دبیر خانه کنفرانس :

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

تلفن : ۸۴۰۶۳۳۴۳   نمابر : ۸۸۶۷۴۸۵۸   کدپستی : ۴۳۳۴۴ – ۱۹۹۹۱   وب سایت : www.iiec2013.ir

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر دبیرخانه کنفرانس می توانید با شماره 02188731023  (موسسه آموزش عالی آزاد توسعه) تماس حاصل نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این کنفرانس کلیک نمایید

دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©